Juni was een mooie maand voor de stichting.

Het benefiet diner op 31 mei was een geweldig succes 😃.

Dankzij het Horizon College afdeling Horeca hebben de koks en leerlingen een fantastisch 3-gangen diner op tafel gezet en deze werd uitgeserveerd door een

prima bediening. Iedereen was enorm te spreken over de gehele avond.

Onze dank is dan ook groot aan het Horizon College, de sponsors en ons eigen bestuur. En natuurlijk niet te vergeten de vele enthousiaste gasten van deze avond, want dankzij hen hebben we maar liefst 1148 euro opgehaald voor onze stichting.

Op zaterdag 10 juni hebben we met een groep vrijwilligers een heel mooi bedrag bij elkaar gefietst. Een fietstocht georganiseerd en gesponsord door Stichting NUT en Omnisport heeft onze stichting 400 euro opgeleverd. Wij willen dan ook onze vrijwilligers bedanken voor hun sportieve bijdrage. Wij willen vooral ook complimenten geven voor de fantastische organisatie, waardoor het voor iedereen een feest was om de fietstocht mee te maken